Így készülhetsz fel 2017-re, ha épp párt keresel
Tanulságok és tippek 2016 legizgalmasabb társkeresős tényeit alapul véve
2016 a mackós, „aputestű” férfiak és a szomszéd lányok éve volt, derült ki a Csajok Pasik tavalyi felméréseiből*. A helyesírási hibák és a túl szexi képek sem az adatlapokon, sem az üzenetekben nem számítottak menőnek. - Pécsi Napilap -
Az első randikon a szexszel ellentétben a csók szinte mindenkinek belefért, és az sem volt baj, ha a férfi virággal érkezett a találkozóra. A több mint 12 ezer ember megkérdezésével végzett felmérésekből arra is fény derült, hogy minél fiatalabb valaki, annál több szót használ a szeretkezésre, az extrém helyszínek közt pedig az autók hátsó ülése és a kilátó is meglepően népszerű volt. Íme, néhány tipp, hogy 2017-ben mindenkinek gördülékenyen mehessen a párkeresés.
Itt az új év, a fogadalmak és új fejezetek időszaka. Amennyiben éppen párkeresőben vagyunk, ilyenkor jó eséllyel találhatjuk meg a társunkat, ugyanis ahogy karácsony előtt, úgy az év elején is mindenki több időt tölt társkereséssel. A Csajok és Pasik online társkereső ezért összegyűjtötte a tavalyi év legizgalmasabb felméréseinek eredményeit, hogy a tapasztalatokat felhasználva 2017 elhozhassa nekünk az igaz szerelmet.
Az ideális nő és férfi
2016-ban a legtöbb nő George Clooney-t tartotta a legvonzóbbnak, őt követte Johnny Depp, a harmadik pedig Ryan Gosling lett. A pasik kedvence a válaszok alapján Scarlett Johansson, Katy Perry és Jennifer Lawrence voltak. Ezzel szemben kiderült, hogy a csajok többsége mackós, „aputestű” férfit, öltönyös üzletembert vagy pedig klasszikus macho pasit keresett magának, a férfiak pedig elsősorban a „szomszéd lány-típusra” vágytak, de sokan szerették a sportos csajokat is. Mindez nagy valószínűséggel 2017-ben sem lesz másképp, úgyhogy a hipszter-stílust és a Barbie babás külsőt továbbra is jobb lesz hanyagolni.
Érdekes tény, hogy a válaszadók közel fele szerint mindig a balatoni fesztiválokon vannak a legjobb csajok és pasik, ám ennek ellenére a többségnek (73%) egyáltalán nem volt még fesztiválon kezdődő kapcsolata.
Levelezési etikett
Az online társkeresők szerint 2016-ban egyértelmű volt a szabály: add önmagad, ne legyél túl rámenős és eleinte bánj óvatosan a pikáns üzenetekkel! Íme néhány tipp, amit idén is jobb megfogadni:
• Küldj képet magadról, hisz egy megnyerő kép segíti az ismerkedést!
• Használhatsz emotikonokat is az üzeneteidben, könnyebb velük érzelmet kifejezni.
• Ügyelj a helyesírásodra, ugyanis a rossz helyesírás nagyon nem szexi!
• Ne küldj szexi üzeneteket, kezdeti üzenetváltáskor tolakodónak hat!
• Ne használj olyan rövidítést, mint a LOL vagy az OMG, ugyanis inkább ciki, mint menő!
• Ne küldj több üzenetet, mielőtt válaszol a másik! A követelőzés nem nyerő.
Első randi: csók igen, szex nem
A Csajok és Pasik felmérései megcáfolták azt az előítéletet, hogy manapság már ciki virágot vinni az első randira. A nők 80%-a ugyanis kifejezetten szeret virágot kapni az első találkozón, úgyhogy az a férfi, aki biztosra akar menni, 2017-ben is nyugodtan vegyen egy szál rózsát. A pasik azzal sem foghatnak majd mellé, ha ők állják a számlát, a csajok 82%-a ezt kisebb-nagyobb mértékben, de el is várja.
Az első találkozó után a férfiak 86%-a, a nők 75%-a szerint fér bele a csók. A férfiak felével szemben viszont a nőknek csak alig 10%-a van benne egy jól sikerült első randi után a szexben, ezt 2017-ben sem árt szem előtt tartani!
Szex, szex, szex
A felmérésekből kiderült, hogy minél fiatalabb valaki, annál több szót használ a szeretkezésre (például: szexelés, kamatyolás, prütykölés), a vulgáris szavak pedig egyáltalán nem népszerűek (3%).
De vajon hányszor és hol szeretkeznek a magyar csajok és pasik? A válaszadók közel háromnegyede szerint egy ideális párkapcsolatban hetente többször, 20%-uk szerint naponta szeretkeznek a párok. 2016-ban a legnépszerűbb országok Németország, Horvátország, Ausztria és Olaszország voltak, de Hollandia és Spanyolország is benne volt a top 10-ben. Az extrém helyek közt az autó és a lift vezetett, de a lépcsőházak, medencék, buszok, játszóterek, sőt, még a kilátók is közkedveltek voltak, úgyhogy nagy valószínűséggel sokak számára 2017 is kalandos év lesz.
Arra a kérdésre, hogy hány férfival, illetve nővel feküdtek már le, az online társkeresők zöme (28%) azt válaszolta, hogy 6-10, de a nők esetében a 2-5, a férfiaknál pedig a 11-20 partner sem ritka. Minden hetedik nő és minden hatodik férfi 21-40 partnerről számolt be, utóbbiak fele szerint pedig az is elfogadható, ha valaki fizet a szexért.
„Jobbat érdemelsz”
Tavaly a csajok 15%-ától nem személyesen, hanem chaten vagy Facebookon vettek búcsút, ötödüket pedig egyszerűen csak nem keresték többé. A szakítások leggyakoribb okai az elhidegülés (30%), az érzés, hogy nem illettek össze (27%) vagy a megcsalás (20%) voltak. Az is egyértelművé vált, hogy a szakításokat inkább a csajok kezdeményezik, 70%-uk mondta, hogy ők vetettek véget korábbi kapcsolataiknak, és a férfiakkal ellentétben számunkra szinte kizárt a szakítás utáni szex.
A Csajok és Pasik arra is kíváncsi volt, hogy mik voltak azok a legrosszabb szakítós indokok, amiket idén is jobb lesz elkerülni. A „nem benned, hanem bennem van a hiba”, a „te jobbat érdemelsz” és a „nem vagyok elég jó neked” egyértelműen a legcikibb szövegeknek számítottak, mind a csajok, mind a pasik szerint.
A Csajok és Pasik felméréseiből kiderült, hogy tavaly a társkereső csajok 96%-a, a pasiknak pedig közel 90%-a komoly kapcsolatot keresve regisztrált online társkeresőre. Nagy valószínűséggel ez 2017-ben sem lesz másképp, úgyhogy társkeresésre fel!
*A felmérések összesen 12 303 fő megkérdezésével készültek a Csajok és Pasik felhasználói körében 2015 és 2016 októbere között.
hírek innen, onnan
Az OLED-tévék titkos rémálma: a sávosodás, amiről senki sem beszél
A prémium képi élményt kergető felhasználók gyakran csak a használat során szembesülnek azzal, hogy a tökéletes fekete mellé kéretlen...
„Egyszerre könyörgés és fenyegetőzés” – Magyar Péter levelet kapott Mészároséktól a TV2 eladásáról
Most végre kiderült, kié valójában a TV2. Vagy mégsem?
Liverpoolban aggódhatnak? Xabi Alonso is esélyes a Chelsea kispadjára
Sajtóhírek szerint három fősre szűkült a lehetséges új edzők listája.
Párhuzam Pécsi Ármin és Gulácsi Péter között: mikor jön el a debütálás Liverpoolban?
A Manchester United elleni rangadóval folytatódik a Vörösök idénye.
Liptai Claudia lánya 19 évesen már anyagilag független
Gesztesi Panka már nem kap zsebpénzt, a saját bevételeiből él.
Itt a korai májusi nyár, totális fordulat és 28 fok az időjárásban, ezen a napon érkezik, már most készülhetsz rá?
Ezen a napon akár 28 fok is lehet Magyarországon.
A magyar színész részegen ütötte meg párját: mégis együtt maradtak
Nagy Zsolt a mai napig nem tudja megbocsájtani, hogy részegen kezet emelt párjára.
Hírek az esőről: erre számíthatunk
Marad az alapvetően száraz idő a folytatásban is, de a délnyugati tájak fölé átmenetileg nedvesebb léghullámok érkeznek. Szerdára...
Magyar szerint Mészáros Lőrinc egyszerre fenyeget és könyörög – Newscast
Levelet írt a leendő miniszterelnöknek a leggazdagabb magyar, gyors választ is kapott rá. Ezermilliárdokat mozgósíthat a NER-elit. Irán...
Rengeteg kondenzcsík keresztezte az eget Magyarország fölött, furcsa oka volt – szakértő tárta fel a részleteket
Szokatlanul sok kondenzcsík jelent meg az égen Magyarország fölött is, a konteókra sem kellett sokat várni.
Fordulat az időjárásban: mutatjuk a 3 napos előrejelzést.
A hét közepén megerősödik a szél, csütörtök hajnalban pedig már fagyokra kell készülni, és nappal is visszaesik a hőmérséklet.
Megfejették a mélytengeri "aranygömb" rejtélyét
A tudósoknak sikerült két és fél év után megfejteni az "aranygömb" rejtélyét.
Sport
Lökés miatt kiállították a kapust, aki ezután idegből brutálisan leütötte az ellenfelét
Így valószínűleg a piros lap mellé egy eltiltás is jön majd.
Katasztrófa és fáradtság: nagy az aggodalom Győrben az NB I aranycsatája közben
Továbbra is a Győr vezeti az NB I-et a Fradi előtt, már csak két forduló van hátra.
Eltűnt a politikai védőháló, sorra inognak meg a magyar sport vezetői székei
Hiába volt a kikövezett az út, még az elmúlt másfél évtizedben sem volt biztos recept a megfelelő sportvezetőre.
Drámai véget ért Pécsi Ármin talán sokáig utolsó Liverpool-meccse - videó
Könnyen lehet, hogy a Liverpool magyar kapusa, Pécsi Ármin az U21-es gárda Crystal Palace elleni, tizenegyesekkel elveszített mérkőzésén védte hosszú ideig utoljára a Vörösök kapuját.
A világ legjobbja nem jön Budapestre, elődje nem akarja a Győr nevét látni
Sosem történt még ilyen a női kézilabda Bajnokok Ligája új lebonyolításában.
A maratonfutás új világrekordere elárulta, mit reggelizett a világcsúcs előtt
Nincs semmi különleges Sabastian Sawe reggelijében.
12 éves Gerrard legendás Chelsea elleni elcsúszása
A Liverpool csapatkapitánya elcsúszott, aminek következtében a szezon végén nem lett bajnok a Pool.
A nagy Sallai-döntés heteken belül megszülethet: Angliába igazolhat a törökök szerint
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását a magyar válogatott játékos.
Magyar foci: "Szégyen, hogy ilyen körülmények között kell játszani" - egy megyeszékhely csapata üzent a városnak
"A felnőtt foci Veszprémben mostohagyerek" - nyilatkozta a csapatkapitány.
Sallai Roland órási ünneplést csapott a bajnoki döntő után – pedig nem is játszhatott volna?
A Galatasaray már a következő fordulóban bebiztosíthatja a bajnoki címét.
Neked való az 500 eurós szupercipő, amiben megfutották a maratoni világcsúcsot?
Szuperkönnyű, szupergyors és szuperdrága az Adidas új cipője, amiről most mindenki beszél.
A szezon végén minden légiósától elköszönt a magyar élvonalban ezüstérmes csapat
A Magyar Kupa-aranyérmes Békéscsaba viszont magyar válogatott kerettagjaival hosszabbított.
Bulvár
Mellkisebbítő műtétre ment a lány: aztén a barátja észrevette, valami más is hiányzik
Törökország a plasztikai beavatkozások fellegvára, ahová világsztárok is gyakran utaznak, hogy elvégeztessék magukon a legújabb technikákkal, viszonylagosan kedvező áron kínált szépészeti műtéteket. Most egy fi
Fontos döntés született, példátlan hír jött a Fidesz háza tájáról
Újabb hírek jöttek a Fidesz háza tájáról.
Magyar Péter válasza Mészáros Lőrincnek: Készüljön a sorra kerülő meghallgatásokra
Valóban levelet küldött Mészáros Lőrinc Magyar Péternek. A leendő miniszterelnök a közösségi médiában reagált az ország leggazdagabb emberének üzenetére. Mi történt? Magyar Péter megerősítette, hogy levelet
Betilthatják ezt az népszerű fűtő-berendezést: rengeteg magyar háztartást érint
Szeretné kivezetni az EU.
Megállt az utasokkal egy személyvonat az éjszaka közepén Győrnél, rettenetes dolog áll a háttérben
Le kellett szállni a járatról, nem mehettek tovább.
Még a máriatövisnél is jobb: ez a zöldség tehermentesíti a májat, igazi méregtelenítő csodaszer
A máj egészsége kulcsfontosságú, mégis hajlamosak vagyunk megfeledkezni róla a mindennapokban. Pedig ha ez a szerv túlterhelődik, annak az egész szervezet látja kárát.
Változott a terv: nem fizet osztalékot Mészáros Lőrinc bankja, a leggazdagabb magyar rengeteg pénztől esik el
Az MBH Bank közgyűlésén a részvényesek arról döntöttek, hogy az idei évben elmartad az osztalékfizetés. Az erre szánt nagyjából 40 milliárd forintot a 2026-os eredménytartalékba helyezik. A döntést az uniós fo
Ez az 5 csillagjegy lesz 2026 májusának legnagyobb nyertese
2026 májusa csendes, de annál erőteljesebb fordulatokat hoz: néhány csillagjegy számára most végre beérik a korábbi munka gyümölcse, és elindulhat egy igazán szerencsés időszak.
Ennyit keresnek majd az új parlamenti képviselők: kijött a friss lista
A nélkülözéstől senkinek sem tartania.
A fizikai átlagórabér 6,2 százalékkal, a középvezetők fizetése 8,9 százalékkal emelkedett 2026 első negyedévében
Az idei első negyedévben 2390 forint volt a fizikai munkát végző szak- és betanított munkások átlagos bruttó órabére – derül ki a Trenkwalder közel 7 ezer fő béradatait feldolgozó elemzéséből. Ez a szint 6,2
Ökológiai katasztrófahelyzet alakulhat ki: a Tiszából 90 centiméternyi víz tűnt el
Több Tisza holtág is kiszáradáshoz közeli állapotba került. Az aszály tovább tart, nagyobb mennyiségű eső nem várható a napokban.
Ráthonyi-Palácsik Tímea ezért nem nyúlhat Andy Vajna örökségéhez: nem fér hozzá a hatalmas vagyonhoz
Ráthonyi-Palácsik Tímea elmondta, egy vagyonkezelő cég kezelni Andy Vajna örökségét, ő nem rendelkezik vele szabadon.

- Mai traffipaxok Pécsett, január 6.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 17.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 18.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 19.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 20.
- Mai traffipaxok Pécsett, február 13.
- Mai traffipaxok Pécsett, február 15.
- Március 15-ig látogatható a pécsi 1956-os kiállítás
- Mesélő vizek a pécsi Természettudományi Múzeumban
- Gyérítik a vadállományt Pécsett
- Csökkent a gázolaj ára
- Hallgatói tervpályázat: buszmegálló terveket várnak Szentlőrincre
- Mai traffipaxok Pécsett, március 22.






