Szerencse: 12 milliót nyert egy gyöngyösi fogadó a foci eb-nek köszönhetően
A 26. hét első felében – a hétfőtől szerdáig terjedő időszak során – érvényben lévő tippmix-, és tippmixpro-kínálat legmeghatározóbb eseményei természetesen a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntői voltak.
Zseniális módon megalkotott tippsorból nem volt hiány az általunk vizsgált időszak során, így a legügyesebb fogadóknak szentelt szekciónk kívánkozik írásunk élére, kezdve egy gyöngyösi tippmix-játékossal, aki 2-es kötését 200 forintos téttel, azonnal hatszor is átfuttatta a terminálon, amivel végül 6x2 000 000, azaz összesen 12 millió forintos kifizetést regisztrált.
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Egy budapesti tippmix-fogadó szintén 200 forintos téttel bocsátott játékba 2-es kötését, méghozzá rögtön három alkalommal, amely makulátlanságából fakadóan 3x2 000 000 forintos, tehát összesen 6 millió forintos kifizetést eredményezett.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Egy gyulai sportfogadó 100 forintos alaptéttel, 900 forintos össztéttel állította össze 2/6-os kombinációját, ami tökéletességéből fakadóan végül 4 millió 818 ezer forintos nyereményt jelentett számára a *-gal jelölt kötéstiltások ellenére is.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes
Egy nyíregyházi tippmix-fogadó is a horvát – spanyol, valamint a francia – svájci párharcok bizonyos fogadási lehetőségeiből álmodta meg 2/8-as kombinációját – *-gal jelölt kötéstiltásokat is tartalmazva –, amelynek feladásakor 50 forintos alaptétet, 800 forintos össztétet kockáztatott. Ugyan két rontott tipp is szerepelt szelvénysorán, ennek ellenére is 2 millió 409 ezer forintos kifizetésnek örülhetett.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 19,00 Vesztes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 20,00 Vesztes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes
Egy budapesti tippmix-játékoshoz köthető az egyik legszemfülesebb élő szelvény megalkotása, hiszen 1 500 forintos téttel megálmodott 3-as kötését kétszer is játékba adva 2x355 081 forintot, vagyis összességében 670 162 forintot nyert.
Labdarúgás Szputnyik Recsica – Vityebszk (Élő) 1X2 Szputnyik Recsica 9,25 Nyertes
Labdarúgás Rosztov – Rjazany (Élő) (Női) 1X2 Döntetlen 3,45 Nyertes
Labdarúgás Vittsjö – Djurgarden (Élő) (Női) 1X2 Djurgarden 7,00 Nyertes
A TippmixPrón is jelentős nyereményekre tettek szert a hétfői eb-nyolcaddöntőkre szemfüles tippeket leadó játékok. Az egyik tippmixpro-fogadó „Pontos végeredmény” piacokból megalkotott 2-es kötését adta fel 100 forintos téttel, mindjárt hatszor is, így a 3-3-as döntetlenek révén 6x1 000 000, tehát mindent figyelembe véve 6 millió forintos számlagyarapodást regisztrált.
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország - Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Egy másik internetes sportfogadó is elégedett lehetett szelvényével, ugyanis 100 forintos tétre 1 millió 102 ezer 500 forintos nyereményt jegyzett 2-es kötésével.
Labdarúgás Franciaország - Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes
Nem meglepő, hogy a tippmix-, és tippmixpro-kínálatok legtöbb kifizetett nyereményét tömörítő rangsorunk számai között is kiemelkedő adatokat találunk, kezdve a Franciaország – Svájc csatával, ami 648,52 millió forintos kifizetést generált – a kiegészítő lehetőségek révén nyert összegeket is figyelembe véve. A Horvátország – Spanyolország nyolcaddöntő 553,46 millió forinttal gazdagította a jól tippelőket, az Anglia – Németország csúcsrangadó pedig 174,28 millió forintos nyereménnyel járt együtt. A Svédország – Ukrajna eb-ütközet közel 170 millió forintos kifizetéssel párosult, miközben élbolyunkat egy wimbledoni teniszmérkőzés, az F. Tiafoe – V. Pospisil összecsapás teszi teljessé, majdnem 56 millió forintos nyereményével.
Az Európa-bajnokság egyenes kieséses szakaszának mérkőzései a legnépszerűbb Tippmix-, és Tippmixpro-események toplistáján sem találtak legyőzőre. A Franciaország – Svájc párosítás 1 millió 35 ezer 239 fogadáskötést generálva végzett az élen, alig megelőzve az 1 millió 24 ezer 145 szelvényen feltűnő Anglia – Németország derbit. A Svédország – Ukrajna nyolcaddöntő 1 millió 13 ezer 675 fogadással járt együtt, miközben a Horvátország – Spanyolország találkozó 960 ezernél is többször sarkallta tippelésre a fogadókat. egy norvég bajnoki zárja rangsorunkat, ugyanis a Rosenborg – Haugesund mérkőzés majdnem 286 ezer fogadáskötéssel járt kéz a kézben.
Az Európa-bajnoki nyolcaddöntők talán legparázsabb párosítását, az Anglia – Németország (2:0) összecsapást választottuk kiemelt eseménynek is, amely kapcsán az „1X2” piacra tett tippek 33 százaléka volt nyertes, 2,46-os nyereményszorzó mellett.
A „ki jut tovább?” fogadási lehetőségre tippelők között már a játékosok 57 százaléka remélte Anglia 8 közé kerülését, amelyért 1,77-es odds járt, míg a „Büntetőlap-szám 4,5” sorra fogadást kötők 86 százaléka örülhetett 2,78-as szorzónak. A fogadók 99 százalékos találati arányt jegyeztek a „2. félidő – Gólszám 1,5” piacon, ahol a jó megérzésért 2,13-as nyereményszorzó volt a jutalom.
Fogadási érdekességeket nem kezdhetjük mással, mint az eb eddigi legőrültebb napján, a hétfőn letudott nyolcaddöntőkkel, amelyek mindegyike 3-3-as eredménnyel zárult a rendes játékidő lefújásakor. Először a Horvátország – Spanyolország mérkőzésen alakult ki a 3-3-as döntetlen, miután a horvátok 1-3-as hátrányból tudtak egyenlíteni: a beérkezett tippek 25 százaléka várt „remit” az „1X2” piacon, 3,80-as szorzóért.
A rendes játékidőt követően már csak spanyol gólokat láthattak a nézők Koppenhágában, ráadásul rögtön kettőt, így végül 5-3-ra győztek Moratáék a hosszabbításban, ami a „Ki jut tovább?” fogadási soron majdnem 23 ezer tippet varázsolt helyessé, 1,27-es oddsért.
A Franciaország – Svájc mérkőzés is rendkívül változatos volt, Svájc szerzett vezetést, majd Franciaország vezetett 3-1-re is, hogy végül mégis 3-3 álljon az eredményjelzőn 90 perc elteltével. A tippek 12 százaléka várt ikszet 3,75-ös nyereményszorzóért, míg a „Mérkőzés alakulása” piacon a helyes tipp („Vendég szerzi az 1. gólt és döntetlen”) 9,00-s oddsot is érhetett. A 2. félidő egészen szenzációsan alakult, hiszen 3 francia gólt követően 2 svájci találat is született, így a „2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt?” fogadási sorra beérkezett tippek 100 százaléka lett jó, 3,65-ös szorzó mellett.
Kedden a Svédország – Ukrajna találkozó is hosszabbításba torkollt, ahol a végkimenetelre leadott tippek közül majdnem 90 ezer várt ikszet, 3,20-as oddsért. Már az első félidőben megtörtént a gólváltás, így az „1. félidő – 1X2” fogadási során kötött tippek 76 százaléka volt tökéletes 1,97-es szorzóért. Az ukránok vezető gólját Zinchenko, az egyenlítő találatot pedig Forsberg szerezte: az ukrán gólja 9,00-s, a svédé pedig 4,00-s oddsot ért. A találkozó végül a hosszabbítás utolsó perceinek egyikében eldőlt, méghozzá az ukránok javára, így a „Lesz hosszabbítás+Lesz gól a hosszabbításban?” sorra tett fogadások 99 százaléka párosult 4,70-es szorzóval.
Argentína egy 4-1-es, Bolívia fölött aratott sikerrel zárta a Copa America csoportkörét, többek között Messi duplájának is köszönhetően - az argentin zseni góljában bízók 1,60-as oddsnak örülhettek. A „Hendikep 1:0” piacon a legalább kétgólos argentin sikerben reménykedők (a tippek 63 százaléka) 1,35-ös szorzót jegyeztek. Az első félidőben 3, míg a másodikban 2 gól született, így a „Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz?” piac helyes kimenetele az „Igen” lett – a tippek 98 százalékának ez 2,98-as nyereményszorzót ért.
Uruguay a 2. helyen végzett az A csoportban, ugyanis Paraguay-t 1-0-ra tudta legyőzni, ami a végkimenetelre kötött fogadások 72 százalékát tette helyessé, 1,83-as oddsért. A győztes találatot Cavani szerezte büntetőből (a támadó gólja 3,00-s szorzóval járt együtt), a „Pontos végeredmény” fogadási sor helyes tippje („Uruguay 1:0”) pedig 4,55-ös nyereményszorzót jelentett.
Az őrült mérkőzéseket hozó hétfői Eb-nyolcaddöntők a legmagasabb nyerő oddsok között is főszerepet követlenek maguknak. A Horvátország – Spanyolország párosítás „Pontos végeredmény” piacának nyertes tippje („Döntetlen 3:3”) ugyanúgy 100,00-s szorzót jelentett, mint a Franciaország – Svájc Eb-csata „1X2 + Gólszám 4,5” sorának tökéletes megérzése („Döntetlen és több”).
A Copa America A jelű csoportját Argentína válogatottja nyerte, amit az ezen outright fogadásra tippelők 98 százaléka várt. Lionel Messiék csoportelsőségéért 1,63-as volt a legmagasabb, 1,05-ös pedig a záró odds.
Fucsovics Márton Wimbledonban letudott mérkőzései kiemelt figyelmet kaptak a magyar eseményekre fogadni kívánók körében. Legjobb férfi teniszezőnk előbb az olaszok szupertehetségét, Sinnert múlta felül 4 játszmában (a találkozó nyertesére kötött 16 755 tippből 3 247 ért 2,57-es nyertes szorzót), majd a 2. fordulóban a cseh Vesely 6:3, 5:4-es Fucsovics-előnynél feladta a mérkőzést (a 22 794 tipp 92 százaléka párosult 1,60-as oddsszal). Babos Tímea számára gyors véget ért a füves pályás Grand Slam-torna egyéni viaskodása, hiszen az orosz Blinkovától 2 játszmában kapott ki (a 12 636 tippből 10 042 járt együtt 1,57-es nyereményszorzóval).
Az FTC labdarúgócsapata folytatta felkészülését a 2021/22-es évadra, méghozzá egy DAC elleni 1-0-s győzelemmel (a 22 028 tippből 7 956 volt jó, 1,23-as szorzó mellett).
Forrás: Szerencsejáték Zrt/fortunaweb.hu
hírek innen, onnan
Janicsák Veca elárulta a legnagyobb karácsonyi titkát
Azt garantáltan nem tudtad az énekesnőről.
Ez az igazi szórakozás: a Canal+ lesz a magyarok új kedvenc streaming-szolgáltatója
Decembertől már itthon is elérhető az új szolgáltatás.
Aszfalt sem kell az útburkolatba – Használt abroncsokkal helyettesítenék
Új módszereket tesztelnek az utak ellenálló képességének javítására. A projekt a hőség és az UV-terhelés mellett fenntarthatósági...
Új időszámítás kezdődött a budapesti taxispiacon
Az utasoktól és a kollégáitól is elköszönt héttői Facebook-posztjában a 6×6 Taxi.
Max Verstappen kiakadt, és odapörkölt egy újságírónak
A négyszeres világbajnok holland másodpercekig szótlanul bámult maga elé.
A Nagy Balaton Biznisz, ahol a kockázatot az adófizetők állják
Akár 6 milliárd forintos profitot is termelhet magántulajdonosoknak a zánkai MÁV-üdülő helyére tervezett luxuskomplexum. A beruházás...
Minden negyedik ember stresszel az ajándékvásárláson: több ezret spórolhatsz, mutatjuk mivel
A karácsonyi ajándékvásárlás sokaknak öröm, másoknak viszont kimondottan megterhelő élmény.
Bedőlt pálinkaházat árul a NAV: negyedáron indul a licit a tulaj ajánlatához képest
Érdekes adóhivatal ingatlanárveréseiben kutakodtunk.
Szijjártó Péter bejelentette az első közös magyar–török ülés eredményeit
Török-Magyar Konzultációs Mechanizmus néven mostantól rendszeresen tárgyalni fognak a két ország védelmi és külügyminiszterei,...
Váratlan dolgot vett Orbán Viktor, elképesztő mennyiségben vásárolt belőle
A miniszterelnök nem fogta vissza magát.
Házfalba csapódott egy driftelő Tapolcán - Videó
Vádat emeltek ellene a közút veszélyeztetése miatt.
Magyar Péter: A Tisza jelöltjei készen állnak az élő műsoros vitára
De azért ennek volna néhány feltétele is.
Sport
„Szégyen az egész vb-re nézve" – a magyarokat legyőző dánok kapitánya
A skandinávok legnagyobb klasszisai betliztek Magyarország ellen, de megtehették.
Van Dijk megszólalt Szalah kapcsán
Virgil van Dijk is kommentálta az egyiptomi körüli vitát, amely azután robbant ki, hogy az utolsó három mérkőzésen csak a kispadon kapott helyet.
Válságtanácskozás a Liverpoolnál: Arne Slot menesztése a levegőben, a klublegenda beugrásra kész
Sajtóhírek szerint „válságtanácskozást” tartanak ma a Liverpoolnál, ahol Arne Slot jövőjét vitatják meg a Leeds United elleni 3–3-as döntetlent követően.
Újabb skandináv összeomlás a női kézilabda-világbajnokságon
Maga alatt van az egész ország, erre aztán tényleg senki sem számított.
A három padoztatás mind egy terv része volt? Érdekes teória látott napvilágot Szalah és a Liverpool kapcsán
A tegnapi nyilatkozata után, felerősödtek a hangok Szalah eligazolása kapcsán, és a közösségi médiában megjelent egy új analógia, amely sokak szerint tökéletesen leírja a Liverpool hozzáállását a sztárjátéko
Elgurult a gyógyszer a Bernabéuban: villogtak a piros lapok, Endricket is kiállították
Nagy a baj Xabi Alonso csapatánál, inog az edző alatt a kispad.
Élő: Mi van itt? Öttel is vezetett Magyarország a dánok ellen a vb-n
A magyar női kézilabda-válogatott az eddig mindenkit tönkreverő északiakkal mérkőzik meg a vb-középdöntő utolsó fordulójában.
Az Újpest sem tudta megállítani a szárnyaló ZTE-t
A Diósgyőr, az ETO és a Paks után az Újpestet is legyőzte a Zalaegerszeg a labdarúgó Fizz Ligában.
Burleszk a Groupama Arénában, ahol Révész Attila szerint Janiból bohócot csináltak
A szókimondó kisvárdai főnök bejelentette, e héten új belső védő érkezik a csapathoz.
Már jelentkező is akadt a Liverpool kegyvesztett sztárjáért
A januári átigazolási időszakban hivatalos ajánlatot is kész tenni a klub.
A legjobbját nyújtotta Magyarország, de egy góllal elbukta a csoportrangadót
A női kézilabda-világbajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában a magyar válogatott Dánia ellen játszott szoros meccset.
Guardiolát elutasították
A Barcelona nem fogadja el a Manchester City 70 milliós ajánlatát De Jongért.
Bulvár
6 film, amelyben a színészek valóban szexeltek – és nem csak eljátszották a kamerának
A filmvilágban a legtöbb szexjelenet gondosan megkoreografált illúzió: testdublőrök, takaró pózok, ügyes kameramunka és profi intim koordinatorok segítik, hogy a nézők valósnak érezzék, ami valójában csak játé
Magyar Péter kiosztotta az állami média riporterét: Ne elnökurazzon, ön úgy viselkedik, mint egy régi bolsi
Elszabadultak az indulatok, amikor a politikus Császár Attilával vitázott az adókról. Magyar Péter nem fogta vissza magát, kőkeményen kiosztotta a riportert.
A hármas szexnek is vannak szabályai, és jobb ha betartod őket
A hármas szex izgalmas fantázia lehet, de ha valósággá válik, szigorú szabályok nélkül könnyen kapcsolatrombolóvá válhat.
Betonba öntötték Annát és a milliomos férjét: sokkoló részletek a gyilkosságról - Fotók
A dúsgazdag párt Dubajban rabolták el, majd gyilkolták meg – most további részletek kerültek napvilágra a gyilkossággal kapcsolatban.
3 jegy, aki 2026-ban különösen szerencsés lesz a pénzügyekben
Az alábbi három csillagjegy számára 2026 különösen kedvező év lesz a pénzügyek terén. Ha te is ezek közé tartozol, a következő sorok neked szólnak!
Tarjányi Péter kiakadt a miniszterelnökre: „Na, ne már… A félelem nem stratégia”
„Orbán Viktor: »A 2026-os lesz a háború előtti utolsó választás…« NA, NE MÁR…. De miről is szól ez valójában?” – tette fel a kérdést a Facebookon a biztonságpolitikai szakértő. Tarjányi Péter szerint
Ő volt a világ legszebb színésznője a 80-as években: 67 esztendősen így néz ki ma az egykori szexszimbólum
Michelle Pfeiffer neve évtizedeken át egyet jelentett a szépséggel, a tehetséggel és a filmsztárok valódi aranykorával. Ma pedig, 67 évesen is olyan kisugárzása van, amelyet egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagy
Eladó az elhunyt kétszeres Kossuth-díjas színésznő autója, ennyit kérnek érte
Fotókon mutatjuk a kis csodát.
"Ki az a bácsi a medencénél?" – Amikor a gyerekek olyasmit látnak, amit mi nem
Ön tapasztalt már hasonlót?
„Szégyen az egész vb-re nézve" – a magyarokat legyőző dánok kapitánya
A skandinávok legnagyobb klasszisai betliztek Magyarország ellen, de megtehették.
Nézd meg a lakcímkártyád: ha ez áll rajta, pénz vagy ajándékcsomag jár karácsonyra
Ha itt laksz, karácsonyi ajándék-támogatást fogsz kapni!
Oroszország légicsapást mért saját magára
Oroszország éjjel súlyos légicsapást hajtott végre Ukrajna ellen, elsősorban az ukrán villamoshálózatot célozva, amely súlyos károkat szenvedett. Az oroszok azonban hibáztak is.
blogmorzsák
Ritkán látható fotók a múltból
Papírmasé fejek az első világháborúban a hebuterné-i csatában, lázadók a japán miniszterelnök tokiói rezidenciája előtt és még sok más fotó.
Az Elnöki Alufóliasapka
Donald Trump tehát mindenkit elárult vagy el fog árulni. Én már csak annyit kérdeznék: mennyiért vagy miért?
Koffein: szeressük vagy inkább mondjunk le róla?
Nézzük meg, mi erről a tudomány jelenlegi álláspontja

- Mai traffipaxok Pécsett, január 6.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 17.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 18.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 19.
- Mai traffipaxok Pécsett, január 20.
- Mai traffipaxok Pécsett, február 13.
- Mai traffipaxok Pécsett, február 15.
- Március 15-ig látogatható a pécsi 1956-os kiállítás
- Mesélő vizek a pécsi Természettudományi Múzeumban
- Gyérítik a vadállományt Pécsett
- Csökkent a gázolaj ára
- Hallgatói tervpályázat: buszmegálló terveket várnak Szentlőrincre
- Mai traffipaxok Pécsett, március 22.






